facebook
Takmičenje iz matematike za osnovne škole

Odložena sva takmičenja iz matematike

Podelite sa prijateljima

Društvo matematičara Srbije objavilo je da je zbog trenutne epidemiološke situacije i činjenice da učenici starijih razreda osnovne škole i učenici srednjih škola ne pohađaju nastavu u školama donelo odluku da se sva takmičenja iz matematike i informatike čiji je organizator Društvo matematičara Srbije u ovom trenutku odlože.

Novi termini takmičenja će biti objavljeni u dogovoru sa Ministarstvom prosvete, nauke i tehnološkog razvoja, a u skladu sa aktuelnom epidemiološkom situacijom.

Podsetimo, zbog pogoršanja epidemiološke situacije u zemlji, đaci osnovnih škola od 5. do 8. razreda i srednjih škola nastavu pohađaju online, a najavljeno je da će i učenici od 1 do 4 razreda osnovnih škola uskoro preći na ovaj sistem nastave.


Foto: Unsplash

Podelite sa prijateljima